Ügyfélszolgálati Munkatárs

Régió:
Budapest
Település:
Bp. III. ker.
Utca, házszám:
Apróhirdetés típusa:
Kínál
Téma:
Állás - munka
Főkategória:
Pénzügy, biztosítás, bank
Kategória:
Biztosítási ügynök

Apróhirdetés szövege:

A jelenlegi gazdasági környezetben is stabilan, jól működő pénzügyi cég, Magyarország egyik legnagyobb biztosítójának megbízott partnere keres III. kerület, Flórián Üzletközpontban lévő Ügyfélkapcsolati Pontra 2 fő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
• A társaság termékeinek értékesítése
• Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
• Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
• Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
• Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
• Értékesítési és állományápolási feladatok ellátása

Amit kínálunk:
• Stabil multinacionális háttér
• Kezdő tanácsadóknak speciális támogatási rendszer
• Átlagon felüli jövedelem, a kiemelkedő teljesítményt exrta bónuszokkal honoráljuk
• Rendszeres továbbképzések, ahol az ország legjobb előadói, trénerei segítik a fejlődést
• Lehetőség céges utazásokra
• Az értékesítés támogatása folyamatos ügyfélakciókkal (értékes ajándékok)

Akit keresünk:
• Értékesítési területen szerzett tapasztalat előny, de nem elvárás (tapasztalt pénzügyi tanácsadóknak egyedi támogatást biztosítunk)
• Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
• Nyitottság az új technológiák alkalmazására
• Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
• Eredményorientáltság
• Ügyfélközpontúság

Jelentkezését fényképes önéletrajz formájában várjuk!

Ár:
400 000 Ft
Feladás ideje:
2021. szeptember 20., 14:26
Beosztás:
Alkalmazott
Végzettség:
Középfokú
Végzettség neve:
érettségi
Nyelvtudás szint:
Munkatapasztalat:
Jogosítvány:
Saját autó:
Nem
Számlaképesség:
Nem
Weboldal:
Kapcsolat a hirdetővel:

A hirdető további apróhirdetései:

Ügyfélszolgálati Munkatárs - apróhirdetés

Szabálytalan apróhirdetés bejelentése
A hirdetés nyomtatása
Noteszbe